SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Wakacje 2016

Wakacje to czas aktywności, integracji i rozwoju. Rozwój oznacza zdobywanie nowych umiejętności – sportowych, artystycznych i społecznych. To doskonały czas, by zwiedzić nowe zakątki Polski podczas turnusów wyjazdowych. Przede wszystkim jednak to czas intensywnej pracy i lepszego poznania rówieśników w SIEMACHA Spot. To wspaniałe wrażenia, ciekawe doświadczenia, nowe umiejętności i przyjaźnie.

W czasie wakacji letnich  ponad 550 wychowanków placówek dziennych SIEMACHA Spot aktywnie wypoczywa i zdobywa nowe umiejętności podczas 20 dwutygodniowych turnusów wyjazdowych zorganizowanych przez SIEMACHĘ.  W tym roku nie zabraknie m.in. turnusu językowego English Camp, survivalowego turnusu dla 100 osobowej grupy liderów w Rogowie w pobliżu Kołobrzegu, sportowego czy ekologicznego turnusu  w Odporyszowie. Wychowankowie poznają nowe zakątki Polski - od Bałtyku po Bieszczady. Kilka turnusów, które zawsze są połączeniem czasu rekreacji z warsztatami edukacyjnymi i społecznymi, realizujemy w Zubrzycy Dolnej, wykorzystując naszą orawską bazę wypoczynkową w  sąsiedztwie Babiej Góry i w Odporyszowie mając do dyspozycji pływalnie, fitness i wielofunkcyjne boisko sportowe. Dodatkowo naszym pobytom w Odporyszowie dodaje kolorytu obecność zwierząt (Centrum Sportów Konnych, psy, hodowla pszczół) oraz przyjemne miejsca ścieżki ekologicznej i sadu. 

SIEMACHA Spot to doskonałe miejsce dla twórczych i kreatywnych osób. Wielość i różnorodność pracowni m. in. muzyczna, multimedialna, plastyczna, edukacyjna – sprawia, że każdy młody człowiek, który w grupie rówieśników pragnie rozwijać swoje talenty, z pewnością znajdzie atrakcyjne warsztaty wakacyjne. Oprócz tego podczas wakacyjnych dni można sprawdzić się podczas turystycznych wypraw i sportowych zmagań.
Zajęcia odbywają się bezpłatnie w każdej placówce SIEMACHY, od poniedziałku do piątku, w godz. od 10.00 do 17.00.

 


Wakacje 2016