SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar
Wesołego Alleluja!
Wychowankom, pracownikom, przyjaciołom SIEMACHA Spot życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych!
Czytaj więcej
Wesołych Świąt Wielkiejnocy
Wychowankom, pracownikom, członkom i przyjaciołom Stowarzyszenia SIEMACHA życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych!
Czytaj więcej
Nagrody za kartki wielkanocne
W Wielką Środę w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Wychowankowie SIEMACHA Spot Odporyszów także wzięli w nim udział.
Czytaj więcej
Najpiękniejsze palmy
W Niedzielę Palmową wychowankowie placówek dziennych spotkali się w SIEMACHA Spot Ptaszyckiego podczas Liturgii, którą co roku sami przygotowują. Po mszy świętej odbył się konkurs najpiękniejszych, własnoręcznie wykonanych Palm Wielkanocnych.
 
Czytaj więcej
Wielki Post-ęp ku duchowej zmianie
Przed świętami Wielkiej Nocy przeżywamy czas refleksji nad własnym życiem, zachowaniem, stanem ducha spotykając się w gronie wychowanków w różnych placówkach SIEMACHY na mszach świętych, które w całości przygotowują, słownie i muzycznie, nasi wychowankowie.
Czytaj więcej
Spotkania przy świątecznym stole
Święta Wielkanocne dla wielu kojarzą się z przerwą od szkoły i dyngusem. Dla nas to przede wszystkim magiczny czas spotkań z najbliższymi przy wielkanocnym stole, radość ze zmartwychwstania i spokój ducha.
Czytaj więcej
Spokojnych Świąt Wielkanocnych
"Życzymy spokojnych Świąt Wielkiejnocy wypełnionych radością odradzającego się życia i dojrzewającą w nas życzliwością".  

Wychowankowie oraz zespół SIEMACHA Spot
Czytaj więcej
Spotkania wielkanocne
Okres Wielkiej Nocy to czas spotkań w gronie najbliższych. Także w placówkach SIEMACHA Spot nie zabrakło inspirujących wydarzeń, które obfitowały w ciepłe słowa, uśmiechy, a nade wszystko w dobrą energię. 
Tagi: wielkanoc
Czytaj więcej